forumul prelucratorilor prin aschiere
Un loc pentru pasionatii prelucrarilor prin aschiere unde pot cere/oferi sfaturi si impartasi din experienta lor.
Lista Forumurilor Pe Tematici
forumul prelucratorilor prin aschiere | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FORUMUL PRELUCRATORILOR PRIN ASCHIERE

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Diana2019 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Vaslui
cauta Barbat
25 - 80 ani
forumul prelucratorilor prin aschiere / CNC / Pentru CNC-isti  
Autor
Mesaj Pagini: 1
cnc-3000
Administrator

Din: neant
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 808
Un clip impresionant


pus acum 12 ani
   
sorin renato
MESTER

Din: Galati
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 343
Asta e impresionant prin dimensiunea pieselor rezultate:
https://www.youtube.com/watch?v=YCoHkl75-Dc


_______________________________________
Tos MN80a full option

pus acum 12 ani
   
cnc-3000
Administrator

Din: neant
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 808
Da....  Culmea este ca toate piesele astea imense sunt fabricate la sutime

pus acum 12 ani
   
moriseiki
MESTER

Inregistrat: acum 11 ani
Postari: 20
arat si eu masinile pe care lucrez , primul este strungul , apoi freza , ambele au fabricatie dupa 2011 ,deci generatii noi





pus acum 11 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la